search slide
search slide
pages bottom

SkinCeuticals Ultra Facial Defense SPF 50 – opinia o blokerze

SkinCeuticals Ultra Facial Defense SPF 50 – opinia o blokerze

Zimą tęsknimy za słońcem, ale latem powinniśmy się przed nim odpowiednio ochronić. Można nie wychodzić w ciągu dnia i unikać plaż, albo zakupić dobry krem z filtrem.

Tutaj znajdziesz inne produkty producenta: www.sklepestetyka.pl/skinceuticals

SkinCeuticals dba o zdrową skórę swoich klientek już od wielu lat. Ich krem Ultra Facial Defense SPF 50 jest jednym z najlepszych dostępnych blokerów. Jego największym atutem jest to, że po nałożeniu nie zostaje gruba warstwa białego filtra. Bardzo fajnie się wchłania i spokojnie można nałożyć na niego fluid bądź puder. W swoim składzie zawiera między innymi masło Shea, bardzo cenione przez kobiety, ze względu na cudowne działanie nawilżające.

 

Skin Ceuticals Ultra Facial Defense SPF 50 ma lekką konsystencję, przez co wystarcza na długo, ponieważ nie trzeba aplikować go w dużych ilościach. Niektóre kremy z filtrem dziwnie pachną, przez co ich stosowanie nie należy do przyjemnych. Na szczęście marka Skin Ceuticals stworzyła bezzapachową formułę, która zadowoli każdego.

 

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>