search slide
search slide
pages bottom

Serum wygładzające na zmarszczki – Obagi

Serum wygładzające na zmarszczki – Obagi

Pomimo tego, iż serum wielokrotnie używane jest przez kobiety podczas ich codziennej pielęgnacji, nie każda wie, jaka jest w zasadzie różnica pomiędzy kremem a serum. Dlatego też na samym początku rozwieję te wątpliwości, aby później móc skupić się na zaletach tego preparatu. Krem używany jest praktycznie każdego dnia. Odpowiednio dobrany do potrzeb cery, nawilża ją, odżywia oraz pełni warstwę ochronną. Serum z kolei, zaliczyć można do produktów przeznaczonych do misji specjalnych. Ponadto powinno być stosowane w pewnych okresach czasu. Są to zazwyczaj 28-dniowe cykle, ze względu na fakt, iż właśnie tyle dni potrzeba, aby odbudować naskórek. Podobnie jak krem, serum również nawilża i regeneruje skórę. Przynosi jednak szybsze efekty, a jego konsystencja jest dużo lżejsza. Dlaczego zatem warto zdecydować się na używanie tego kosmetyku? Po pierwsze, jest on przeznaczony dla dużej grupy osób. Nie trzeba bowiem czekać do momentu, kiedy na naszej twarzy pojawiają się pierwsze zmarszczki. Serum stosować można jeszcze zanim dostrzeżemy na skórze chociażby tzw. „kurze łapki”. Dodatkowym atutem jest także fakt, iż zazwyczaj dedykowane jest ono konkretnym obszarom ciała. Obserwując sklepowe półki , w oczy rzucają się nazwy tj. serum pod oczy, do paznokci czy też do włosów.

Kosmetyki Obagi znaleźć można na: www.sklepestetyka.pl/obagi

Strzałem w dziesiątkę okazać się więc może Obagi Professional C Serum, czyli serum z witaminą C, która doceniana jest na rynku kosmetycznym za właściwości przeciwstarzeniowe oraz siłę rozjaśniania przebarwień. Witamina ta jest także silnym antyoksydantem, który idealnie spełnia misję rozjaśniania skóry, stymulując także syntezę kolagenu. Co więcej, produkt występuje w postaci serum 10,15 i 20%, dlatego też można dostosować go do indywidualnych potrzeb. Ta bogata, skoncentrowana formuła likwiduje oznaki starzenia się skóry. Nie tylko wygładza zmarszczki, ale również nawilża i działa przeciwzapalnie. Dzięki temu serum, skóra staje się elastyczna, sprężysta i promienna. Warto wspomnieć, że produkt przeznaczony jest dla kobiet już od 20 roku życia.

 Obagi Professional C Serum - serum witamina C

www.sklepestetyka.pl/obagi-professional-c-serum-20-serum-20-witamina-c-w-bogatej-skoncentrowanej-formule-30-ml.html

www.sklepestetyka.pl/obagi-professional-c-serum-15-serum-15-witamina-c-w-bogatej-skoncentrowanej-formule-30-ml.html

www.sklepestetyka.pl/obagi-professional-c-serum-10-serum-10-witamina-c-w-bogatej-skoncentrowanej-formule-30-ml.html

Dzięki systematyczności w stosowaniu serum, możemy pożegnać się z przesuszoną, przebarwioną i zwiotczałą skórą. Należy pamiętać, że nie spełni ono naszych oczekiwań od razu, niczym dżinn z lampy. Jednak warto wiedzieć, że im regularniej będziemy je stosować, tym da nam lepsze efekty. Wspaniałe rezultaty będą z pewnością powodem, aby każdy dzień zaczynać z uśmiechem na ustach.

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>