search slide
search slide
pages bottom

Rollery do ciała – do czego służą?

Derma roller to inaczej wałek kosmetyczny wyposażony w małe igiełki, których zadaniem jest delikatne nakłuwanie skóry. Ma to służyć lepszemu wchłanianiu przez skórę kosmetyków pielęgnacyjnych, które przy normalnej aplikacji nie dostają się do właściwych partii skóry. Pozostają one na poziomie naskórka i większość zostaje zmarnowana.

Rollery dają nam możliwość samodzielnego przeprowadzania chwalonej przez specjalistów mezoterapii, która polega właśnie na dostarczaniu przy pomocy igiełek bezpośrednio do skóry substancji leczniczych lub pielęgnacyjnych. Nakłuwanie pobudza skórę, stymuluje jej regenerację i odbudowę.

Stosowanie rollerów jest bezbolesne, nakłuwanie skóry zwiększa jej jędrność, elastyczność i gęstość. W ten sposób redukujemy zmarszczki i opóźniamy proces starzenia znacznie skuteczniej niż bez użycia Derma-rollerów. Widoczne efekty przynosi stosowanie wałków kosmetycznych wraz z środkami przeciw cellulitowi i rozstępom.

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>