search slide
search slide
pages bottom

Recenzja Clinique Sparkle Skin Body Exfoliating Cream

Recenzja Clinique Sparkle Skin Body Exfoliating Cream

Każda kobieta ma swój własny pielęgnacyjny rytuał, który wykonuje w określonym czasie. Niektóre z nas znajdują na to czas rano, inne wieczorem. Skóra po nocnej regeneracji wygląda zazwyczaj dobrze, ale co jeśli po długim śnie widoczne są na niej zagniecenia? Warto wówczas zastosować peeling, lub wykonać krótki masaż, tak aby pobudzić krążenie. Badania naukowe dowiodły, że niektóre zapachy bardzo pobudzają. Rano wiele osób jest zaspanych, warto więc wspomóc się z każdej możliwej strony, aby uczynić pobudkę mniej niekomfortową. Zmysł węchu pobudza organizm do działania, w szczególności oddziałują na niego świeże zapachy, na przykład cytrusowy, pobudzająco działa również aromat mentolu.

Złuszczanie skóry jest rytuałem, który wykonuje się około jeden lub dwa razy w tygodniu. Można wówczas odświeżyć skórę i oczyścić ją z obumarłych komórek naskórka. Ciało, które regularnie poddawane jest temu zabiegowi staje się gładkie miękkie i w dodatku pozbawione przebarwień. Bardzo dobrym peelingiem jest Clinique Sparkle Skin Body Exfoliating Cream. Marka Clinique nie raz zaskakiwała swoje klientki fenomenalnymi kosmetykami. Z tym produktem nie jest inaczej. Warto zwrócić uwagę na to, że peeling ma zapach mentola, który cudownie pobudza. Po zastosowaniu Clinique Sparkle Skin Body Exfoliating Cream można odczuć jak skóra staje się odświeżona. Delikatne drobinki masują ją, jednocześnie pobudzając mikrokrążenie. Osoby o szorstkiej cerze z pewnością zachwyci działanie peelingu. Clinique produkuje kosmetyki na różne niedoskonałości ciała. Clinique Sparkle Skin Body Exfoliating Cream świetnie radzi sobie z twardą oraz szorstką skórą. Nakładając peeling na ciało warto delikatnie zmoczyć ręce lub ciało, aby rozprowadzanie lśniących drobinek szło sprawniej. Jeżeli na waszej skórze są wyjątkowo suche, lub twarde miejsca możecie zastosować Clinique Sparkle Skin Body Exfoliating Cream na sucho. Wówczas złuszczanie będzie dużo mocniejsze. Stosowanie peelingów do ciała powinno być stałym rytuałem każdej kobiety. Nawet Panowie coraz częściej przekonują się do zabiegów typu peelingi. Chętnie chodzą oni do gabinetów urody oraz spa, na czekoladowe, bądź kawowe peelingi połączone z masażem. Taki zabieg bardzo dobrze wpływa na ukrwienie skóry, pomaga zlikwidować cellulit, oraz niektóre niedoskonałości. Stosując Clinique Sparkle Skin Body Exfoliating Cream same możecie wykonać taki zabieg w domu. Skóra z pewnością stanie się miękka i kusząco pachnąca. Mentol zawarty w składzie Clinique Sparkle Skin Body Exfoliating Cream daje przyjemne uczucie chłodu oraz działa orzeźwiająco.

Rytuały to czynności, które powtarzamy, aby osiągnąć dany cel. Peelingowanie ciała jest wyjątkowo przyjemne, połączone z masażem bardzo dobrze wpływa na kondycję skóry. Nie zapomnijcie na koniec zastosować dobrego balsamu, lub masła do ciała. Wasza skóra z chęcią wchłonie wartości odżywcze zawarte w tych produktach.

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>