search slide
search slide
pages bottom

Peptydowe serum ujędrniające z czystym retinolem [4%]

Peptydowe serum ujędrniające z czystym retinolem [4%]

W dzisiejszych czasach, dokładna pielęgnacja skóry staje się nawykiem każdego z nas. Coraz więcej osób dba o swoją cerę i chce, aby znajdowała się w jak najlepszej kondycji. W związku z tym, poświęcamy coraz więcej czasu na wybór skutecznych kosmetyków.

Przed dokonaniem decyzji o zakupie, bierzemy pod uwagę opinie klientów, oferowane korzyści ze stosowania produktu, a nawet wygląd opakowania. Jednak najważniejszą rzeczą, na której powinniśmy się skupić jest skład. To on ostatecznie zadecyduje, czy będziemy usatysfakcjonowani, czy też zawiedzeni brakiem pożądanym rezultatów.

Siła retinolu
Jednymi z najczęściej wybieranych kosmetyków odmładzających są produkty przeciwzmarszczkowe. Dlatego też, warto w tym miejscu wspomnieć kilka słów o składniku, jakim jest retinol. Stanowi on czystą formę witaminy A i oferuje działanie przeciwstarzeniowe, stymulujące komórki do odnowy. Retinol redukuje zmarszczki, odmładza i chroni przed fotostarzeniem.

Serum ujędrniające z retinolem

Ze względu na skuteczność tego składnika i fakt, że wpływa on na wszystkie typy zmarszczek, warto powiedzieć o serum ujędrniającym z czystym retinolem (4%) od Dermaquest. Oprócz witaminy A, zawiera on również peptydy biomimetyczne, które pochwalić się mogą działaniem wygładzającym i wyrównującym koloryt. Przemyślany dobór składników pozwolił na stworzenie serum hamującego proces starzenia. Kosmetyk  pobudza ukrwienie , wygładza zmarszczki, zwiększa gęstość i regeneruje skórę .

Zmarszczki a styl życia

Musisz zdawać sobie sprawę, że stan Twojej skóry nie jest uwarunkowany wyłącznie odpowiednią pielęgnacją wysokiej jakości kosmetykami. Wiele zależy także od prowadzonego stylu życia. Palenie papierosów, nadmierne spożywanie alkoholu, czy też nieodpowiednia ilość snu, z pewnością nam nie pomagają.

Pamiętaj jednak, że zmarszczki są całkowicie naturalne. Nie chodzi o to, aby pozbyć się ich za wszelką cenę i zafundować sobie sztucznie wyglądającą twarz. Ważne, aby zadbać o siebie tak, aby czuć się dobrze we własnej skórze. Warto zatem korzystać z dobrodziejstw dzisiejszych czasów i wybierać skuteczne kosmetyki, które mogą nam w tym pomóc.

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>