search slide
search slide
pages bottom

Mikrodermabrazja – czyli mechaniczny mikropeeling

Mikrodermabrazja – czyli mechaniczny mikropeeling

Mikrodermabrazja to zabieg kosmetyczny, na który decyduje się coraz więcej kobiet. Jego zadaniem jest złuszczanie zewnętrznych warstw naskórka, które w konsekwencji pomaga zredukować niedoskonałości skóry.

Siła kwasów AHA

Mikrodermabrazja często wykonywana jest kwasami AHA m.in. takimi jak kwas glikolowy, mlekowy, migdałowy, czy też jabłkowy. Dlaczego wybór pada właśnie na nie? Przede wszystkim dlatego, że zabieg na bazie kwasów nie tylko wygładza i uelastycznia skórę, ale także wzmacnia jej mechanizmy obronne.

Mikrodermabrazja – na co pomaga?

Mikrodermabrazja jest w stanie uporać się z wieloma problemami skórnymi. Jeżeli zatem na co dzień zmagasz się z szarą i matową skórą, brakiem elastyczności, przebarwieniami, cellulitem, rozstępami, trądzikiem i zaskórnikami, zabieg ten będzie świetnym rozwiązaniem.

Więcej na temat mikrodermabrazji na: www.sklepestetyka.pl/Mikrodermabrazja-na_czym_polega_

Efekty zabiegu

Dzięki niemu osiągniesz ogrom korzyści takich jak:

  • oczyszczona, dotleniona i odżywiona skóra,
  • mniejsza widoczność zmarszczek i przebarwień,
  • poprawa kolorytu skóry,
  • lepsza elastyczność skóry,
  • poprawa ukrwienia skóry,
  • odblokowane pory.

Kiedy należy unikać mikrodermoabrazji?

Na koniec warto wspomnieć również o przeciwwskazaniach, które wykluczają przeprowadzenie takiego zabiegu. Mimo, iż należy on do grona najłagodniejszych, które można wykonać w gabinetach kosmetycznych, istnieją sytuacje, w których trzeba wykazać się szczególną ostrożnością. Należą do nich m.in. stany zapalne skóry, znamiona, przyjmowanie leków przeciwzakrzepowych, czy też choroby skórne np. łuszczyca.

Mikropeeling to idealny sposób na pozbycie się niedoskonałości i przygotowanie skóry na przyjęcie składników aktywnych zawartych w kosmetykach. Zrób coś dla siebie i postaw na skuteczny zabieg, który poprawi kondycję Twojej skóry.

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>