search slide
search slide
pages bottom

iS Clinical Cleansing Complex opinia o żelu do twarzy

iS Clinical  Cleansing Complex opinia o żelu do twarzy

Każdy ma swój sposób dbania o cerę. Widać to gołym okiem, ponieważ skóra nieodpowiednio pielęgnowana jest szara, zmęczona i zanieczyszczona. A właśnie dokładne oczyszczanie cery jest najważniejsze. Jeśli nie zrobi się tego należycie, zaaplikowany później krem nie wchłonie się dobrze, a zanieczyszczenia pozostawione na skórze wnikną w pory, zatykając je. Ale spokojnie to tylko jeden ze scenariuszy.

Marka iS Clinical pragnie tworzyć tylko pozytywne scenariusze i w tym celu stworzyła cudownie oczyszczający żel do twarzy Cleansing Complex. Świetnie usuwa makijaż, nawet ten wodoodporny, dogłębnie oczyszcza pory, a dzięki specjalnie wyselekcjonowanym składnikom usuwa martwy naskórek. Skóra odzyskuje blask i wygląda pięknie, bo jest zdrowa i czysta.

 

Cleansing Complex należy pozostawić na skórze na trzy minuty, wydaje mi się, że właśnie dzięki temu po wytarciu buzi ręcznikiem wygląda ona na jaśniejszą i młodszą. Kolejnym dużym atutem żelu jest to, że bez dodatkowego stosowania kremów, wypryski i zaskórniki znikają, nawet te najbardziej uciążliwe. Ten żel oczyszczający to zdecydowanie dobry wybór dla osób z zanieczyszczoną i szarą skórą.

 

 

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>