search slide
search slide
pages bottom

Dr Irena Eris Face and Eye Make-Up Removing Milk

Dr Irena Eris Face and Eye Make-Up Removing Milk

Kiedy miałabym wybrać tylko i wyłącznie jeden kosmetyk, który pojechał by ze mną na koniec świata, zabrałabym mleczko oczyszczające. Wiem, że aby skóra prezentowała się pięknie i zdrowo należy ją regularnie oczyszczać, nawilżać i odżywiać. A dobre mleczko do cery łączy w sobie działanie kremu, żelu oczyszczającego oraz serum. To właśnie ten kosmetyk zabrałabym ze sobą wszędzie, czy to do Afryki, czy Antarktydę. W szczególności jeśli do wyboru miałabym moje ulubione mleczko do demakijażu Dr Irena Eris Face and Eye Make-Up Removing Milk For all skin types.

Silne nawilżanie dla cery każdego rodzaju

Dr Irena Eris Face and Eye Make-Up Removing Milk For all skin types może być stosowane przez każdego, bez względu na typ cery. Jego największym plusem jest to, że nie tylko nie podrażnia skóry, ale również oczu. Dzięki temu można stosować je do oczyszczania cery oraz demakijażu powiek i rzęs. Mleczko w szybkim czasie rozpuszcza kosmetyki, dzięki czemu nie trzeba skóry nadmiernie pocierać wacikami. Najlepiej stosować Dr Irena Eris Face and Eye Make-Up Removing Milk For all skin types dwa razy dziennie, rano i wieczorem. Po wstaniu zaleca się stonizowanie cery, ale mleczko również dobrze sprawdzi się do tego zadania. Z uwagi na to, że w Dr Irena Eris Face and Eye Make-Up Removing Milk For all skin types znalazły się złote algi, bakterie są momentalnie eliminowane. Składnik ten wspiera naturalną kondycję skóry i dba o to, aby na jej powierzchni nie pojawiały się zanieczyszczenia i stany zapalne.

Wygładzona i promienna

Dużo lepiej zrezygnować z kremu niż mleczka do demakijażu. Aplikując krem na źle oczyszczoną skórę można wywołać stan zapalny, przyczynić się do powstania wyprysku oraz zaskórników. Dlatego pamiętajcie o skutecznym oczyszczaniu cery, ponieważ zaniechanie tej czynności może sprawić, że kondycja skóry ulegnie znacznej degradacji. Dr Irena Eris Face and Eye Make-Up Removing Milk For all skin types dzięki zawartości lenu wspiera przeciwzapalne działanie alg złotych. W dodatku do produkcji mleczka zastosowano masło Shea, obecne znane na całym świecie i chętnie wykorzystywane w kosmetyce. Wiele lat temu odkryto jego silne odżywcze działanie, które pomaga nawet najbardziej zniszczonej skórze powrócić do normalnej kondycji. W składzie spodziewajcie się również oliwy z oliwek. To właśnie ona odpowiada za proces regeneracji skóry.

Wybierz najlepsze mleczko do demakijażu

Codzienne zmywanie makijażu jest bardzo istotne. Idąc na basen lub siłownię, również warto stonizować twarz. Ćwiczenie w pełnym makijażu może sprawić, że na skórze pojawią się pryszcze oraz zaskórniki. Warto więc zawsze mieć pod ręką Dr Irena Eris Face and Eye Make-Up Removing Milk For all skin types. Dostępne jest w wygodnym opakowaniu z pompką, tak więc nie rozleje się w torbie sportowej ani w torebce.

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>