search slide
search slide
pages bottom

Derma Rollery – szerokie zastosowanie

Derma Rollery – szerokie zastosowanie

Marzysz o tym, aby Twoja skóra jak najdłużej znajdowała się w dobrej kondycji? To normalne, ponieważ zdrowy wygląd dodaje pewności siebie i poprawia samopoczucie. W efekcie, na Twoich ustach pojawia się uśmiech, a Ty stajesz się jeszcze piękniejsza.

Czym jest Derma Roller?
Na rynku istnieje wiele akcesoriów, które wyciągają pomocną dłoń podczas walki o młody wygląd. Jednym z takich urządzeń jest Derma Roller. Jeśli jeszcze nie słyszałaś tej nazwy, to właśnie teraz dowiesz się, czym jest ten przyrząd, a przede wszystkim jakie korzyści możesz dzięki niemu osiągnąć.
Pod nazwą Derma Roller kryje się nic innego, jak mały wałeczek, który pokryty jest dużą ilością mikroigiełek. Można go stosować nie tylko w profesjonalnych salonach kosmetycznych, ale również w domu. Na czym polega jego moc? Przez 10 min, urządzenie potrafi utworzyć ok. pół miliona kanalików, dzięki którym używany przez nas preparat wnika w głębsze warstwy skóry, oferując tym samym większą skuteczność. Za pomocą mikronakłuć na powierzchni skóry, najczęściej wprowadza się składniki tj. kolagen, kwas hialuronowy, czy też witaminę C.

Derma Roller – zastosowanie urządzenia
Derma Rollery cieszą się szerokim zainteresowaniem. Nic w tym dziwnego, ponieważ oferują one szeroką gamę zastosowań. Dzięki nim możesz spełnić swoje marzenia i osiągnąć korzyści w postaci:

  • ujędrnionej skóry, 
  • redukcji przebarwień, cellulitu i zmarszczek,
  • wyrównanego kolorytu skóry,
  • poprawy krążenia,
  • spłycenia blizn,
  • pobudzenia wzrostu włosów.

Wybór odpowiedniego Derma Rollera
Jeśli zastanawiasz się nad wyborem Derma Rollera musisz wiedzieć, jakie efekty chcesz dzięki niemu osiągnąć. Urządzenia różnią się bowiem między sobą pod względem długości igieł.

  • Jeżeli pragniesz poprawić kondycję delikatniejszych partii swojego ciała, oczywiście zdecyduj się na krótsze igiełki.
  • Jeśli natomiast marzysz chociażby o redukcji cellulitu na udach, postaw na dłuższe.

Warto jednak zaznaczyć, że istnieją pewne przeciwwskazania do korzystania z tego urządzenia. Wśród najpopularniejszych wymienić można: alergie, podrażnienia i stany zapalne skóry, ciążę i karmienie piersią, zaburzenia krzepliwości, łuszczycę, otwarte rany i wiele innych. Dlatego też, przed użyciem upewnij się, czy możesz korzystać z tego akcesorium.

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>