search slide
search slide
pages bottom

Derma rollery – terapia igłowa

Na czym polega popularna ostatnio terapia igłowa? Chodzi mianowicie o to, że system igiełek, nakłuwający naszą skórę, umożliwia skuteczny przezskórny transport składników aktywnych, które dzięki temu dostają się do głębokich warstw skóry i tam aktywizują swoje działanie.

Dzięki terapii igłowej działanie na skórę substancji zawartych w kosmetykach pielęgnacyjnych jest wzmocnione i znacznie skuteczniejsze. Zazwyczaj kosmetyki nie mają możliwości wniknąć tak głęboko, jak dzieje się to z pomocą Derma rollerów i setek tysięcy kanalików, które tworzą one w naszej skórze.

Nakłuwania za pomocą Derma rollerów przyspiesza także regenerację skóry i indukcję naturalnego kolagenu w skórze i naskórku. Masaż rollerami jest bezpieczną alternatywą skomplikowanych zabiegów: liftingów i peelingów. Terapia igłowa działa bez takiej ingerencji, jaką jest usuwanie warstwy zdrowego naskórka.

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>