search slide
search slide
pages bottom

Derma-roller jako domowa mezoterapia

Derma-roller jako domowa mezoterapia

Obecnie coraz popularniejsze w świecie kosmetologii i medycyny estetycznej stają się Derma-rollery, czyli urządzenia wyposażone w mikroigiełki, działąjące na zasadzie mezoterapii igłowej.

Zabieg przy użyciu derma-rolleru jest alternatywą dla powyższego zabiegu z zakresu medycyny estetycznej, który jest dość bolesny i znacznie odczuwalny przez pacjentów. Zaletą rollerów jest możliwość wykonania zabiegu w domu, bez znajomości anatomii ciała ludzkiego. Zabieg jest całkowicie bezpieczny i nie powoduje uszkodzeń skóry. Wałki wyposażone są w igiełki o niewielkich rozmiarach (0,5- 2,5mm). Mikronakłucia powodują głębszą i lepszą penetrację substancji aktywnych w głąb skóry, pobudzają komórki do odnowy, zwiększają ukrwienie, stymulują fibroblasty do produkcji kolagenu i elastyny, czego efektem jest znaczne jej ujędnienie oraz wyrównanie kolorytu i spłycenie zmarszczek.

 

Wskazaniami do zabiegu są:

-blizny, rozstępy

- zmarszczki mimiczne

- wiotkość skóry, brak jędrności

- rozszerzone pory

- fotostarzenie

- cellulit

- cera atroficzna, słabo ukrwiona, poszarzała

 

Przed zastosowaniem derma-rollera konieczna jest dezynfekcja skóry specjalnym płynem, stosowanym głównie przez lekarzy. Na zdezynfekowaną skórę nakłada się odpowiedni preparat, zawierający specjalnie dobrane substancje aktywne, dostosowany do indywidualnych potrzeb klienta. Preparatem tym mogą być wszelkiego rodzaju ampułki, serum, czy mgiełki, które następnie zostaną wprowadzone w głąb skóry przy pomocy derma-rollera.

Zabieg z użyciem derma-rollerów daje zadowalające rezultaty. Gwarantuje sprężystość skóry, redukuje zmiany barwnikowe, blizny, rozstępy, likwiduje cellulit i wyrównuje strukturę skóry, oraz daje satysfakcję nawet najbardziej wymagającym pacjentom.
Derma-rollery do kupienia na sklepestetyka.pl

 

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>